המלצות

לכבוד אורן כהן, מנהל סנצ’ורי 21 ירושלים,

הנידון: הבעת תודה על פעילותה של המתווכת ירדנה שנק

ברצוננו להביע באמצעותך את תודתנו על פעילותה המקצועית של המתווכת ירדנה שנק שטיפלה בכל נושא רכישת הדירה ברחוב בית הכרם 10 בירושלים.

באמצעות הגישה השירותית והאמפטית שגילתה ירדנה, בכל התקופה בה היא ליוותה אותנו ברכישת הדירה הנ”ל, הרגשנו שאנו בידיים טובות ומקצועיות והאינטרס שלנו כקונים מיוצג על ידה בצורה מיטבית כאילו היא בעצמה רוכשת את הדירה עבורה או אחד מקרוביה.

ירדנה לא אמרה נואש גם ברגעי משבר שהתעוררו מול המוכרים ותמיד גילתה יצירתיות ובעזרת החיוך שלה ומאור פניה הצליחה לטעת בנו תחושה שהכל יהיה בסדר בסופו של דבר, מה שאכן באמת קרה.

לדעתנו הסוכנות שלכם התברכה בעובדת מקצועית, מוכשרת וחרוצה, כזו שכל ארגון עסקי היה מתברך בה ברצון ובשמחה.

מי יתן וכן ירבו כמותה בעוד עסקים ונותני שירות בארצנו.

נא העבר אליה את רגשי תודתנו באופן אישי.

בברכה ותודה,

 

 

מינה ויורם ש.

לכבוד מר אורן כהן,

הגב’ ירדנה שנק (להלן – ירדנה), שימשה כמתווכת בשתי עסקאות שביצענו בחודשים האחרונים, הן מכירת דירתנו שברחוב שמעוני בירושלים והן רכישת דירה חדה חלופית ברחוב גלבר בירושלים.

לכל אורך הדרך, ירדנה גילתה מקצועיות רבה, נחישות ואמביציה לצד נועם הליכות ודרך ארץ. ירדנה הייתה זמינה לכל שאלה (לעתים אף בשעות לא קונבנציונליות) ותמיד נתנה מענה ענייני, מהיר ואיכותי. הרושם שקיבלנו הוא שירדנה בקיאה מאוד בשוק הנדל”ן המקומי ועצותיה הועילו לנו מאוד.

אנו סבורים כי מתווך משמ לעתים מזומנות כמייצג הבעלים/הקונים ותחושתנו היא שאכן ירדנה מייצגת את לקוחותיה בנאמנות ובמסירות.

בכבוד רב,

 

ליאור א. וערן א.

אורן היקר,

בהמשך לשיחתנו היום, רצינו לומר לך תודה על כך שחיברת אותנו עם ירדנה.

אישה מדהימה, מקצועית, אדיבה שגם יודעת איך לדחוף כשצריך וכמו שאומרים, “מבינה עניין”. ידענו מה אנחנו מחפשים, ולא ממש ידענו…וירדנה לא חסכה מאמצים להראות לנו מקומות מגוונים שעשויים לעניין אותנו וגם לעמוד בתקציב מסוים.

אז לך, לירדנה ולכל המשרד, נשאר לנו לאחל לכם להמשיך לחבר אנשים לבתים – ירדנה הדגימה כיצד זה נעשה מתוך שליחות.

סאלי ורונן ר.

שלום תומר,

רציתי לומר תודה על שקיבלת את ההפניה של רג’ינה ר. ועל המסירות וההתמדה עם הלקוחה – בתקווה שתתבצע עסקה מהעניין! בנוסף, אנו מקווים שנמשיך לעבוד ביחד, ושנזכה לעוד הרבה הפניות עתידיות!

כל טוב,

לוריין ל., ניו יורק

אורן היקר,

ברצוננו להודות לך על העזרה במציאת בית חדש בירושלים עבורנו. בעזרתך מצאנו את הנכס המושלם לצרכים שלנו וגם לכיס שלנו. החריצות והמעוף שלך אפשרו לעסקה הזו להתממש. לא היינו מגיעים לכאן ללא המקצועיות שהפגנת.

אנחנו בציפייה ליהנות מהבית החדש שלנו!

בברכה,

 

גיל ומולי ה.

שי שלום וברכה,

אנחנו מרגישים שעשינו את העסקה הנכונה עבורנו ועבור ילדנו. הלך מהר וטוב עם העזרה מלמעלה ובעזרתך הסובלנית והנעימה.

תודה לך ולצוות!

נזכור אותך לטוב תמיד.

מאיר ואריקה ה.

שי היקר,

חודשים עברו מאז החיפוש אחר דירה ולבסוף הזדמן לי לומר לך תודה על כך שעזרת לי למצוא (מה שולך להיות!) הנכס המושלם.

כעולה חדשה, שמעתי הרבה סיפורים לא מחמיאים אודות מתווכים בישראל והרגשתי פגיעה בכל הנוגע לתהליך רכישת הבית הראשון שלי בישראל. הופתעתי לטובה כמה נעים היה לעבוד אתך. ייצגת את האיזון המושלם בין בנאדם מקצועי וחברותי, ובטחתי בדעתך במידה רבה כאשר הגעתי לשלב קבלת ההחלטות.

בנוסף, כאישה עם מוגבלות, הייתי זקוקה לדיור שיתאים לצריכים שלי לטווח הרחוק. למרות העובדה שירושלים בנויה כולה מדרגות מדרגות, הצלחת למצוא מספר נכסים מעניינים שהתאימו לצרכיי וכמובן שלא הראית לי נכסים שלא התאימו לי. הפגנת הבנה וסבלנות בגישה שלך, דבר שהערכתי מאוד.

הרוגע שלך והנעימות שלך יחד עם הכרתך את שוק הנדל”ן בירושלים אפשרו לחוויה מרגשת ומלחיצה כאחד להיות נעימה ביותר. אני מודה לך מאוד ומאחלת לך כל טוב.

באם אזדקק לשירותי תיווך גם בעתיד וודאי שאתקשר אליך!

רב תודות,

 

ג’ורדן ה.

שלום שי,

עם חתימת ההסכם למכירת דירתנו בשכונת ארנונה אני מבקש להביע את הערכתי על הטיפול שלך בעסקה.

מאז שהבאת את הלקוחות ועד לחתימת ההסכם ליווית אותנו בכל הצעדים שהתבקשו וגילית מיומנות, מקצועיות ואדיבות רבה.

שמחנו להכירך ולקבל ממך שרות טוב מאוד.

בהצלחה בהמשך דרכך.

בברכה,

יואל מ.

לכבוד: מוכר או קונה פוטנציאלי,

“על ירדנה שנק – מתווכת מחוננת ומקצועית”

לפני כחצי שנה חיפשתי דירה עבור בני. חודשים ארוכים חוויתי מפגשים עם מתווכים שונים וללא הצלחה.

עד המפגש עם ירדנה.

במהירות של פסיכולוג מיומן “קלטה” את אופי הדירה שתתאים לבן והציגה לנו רק דירות שיכלו לקלוע לטעמו לכיסו. הדירה השלישית כבר קלעה לטעמו [גם לטעמי] ובאווירה רגועה וחברית נוצר קשר עם בעלי הדירה. בשלב בו התערבו עורכי הדין עד סיום העסקה בפני קריסה על רקע קושי זה או אחר. ירדנה התערבה ביוזמתה, וכמובן, בברכתנו, ופתרה את הבעיה שנוצרה.

סוף סיפור, בני וחברתו מתגוררים בדירה לשביעות רצונם המלאה.

אנו הכרנו דמות מלאה אינטליגנציה רגשית, יכולות מקצועיות גבוהות והרבה אמינות ואכפתיות.

משוכנעת שכישוריה יוסיפו ויסייעו להרה אנשים המבקשים למכור את ביתם או לקנות בית.

בהערכה רבה מאוד,

 

שלומית כ.

שלום שי,

תודה רבה על העזרה במציאת הדירה שלנו.

ליווית אותנו בכל השלבים, היית איתנו בקשר רצוף לכל אורך הדרך, השקעת והתקשרת להתעניין “בלי להלחיץ…”, קידמת עניינים בצורה עניינית וטובה.

שיהיה לך בהצלחה בהמשך,

 

ישראל ותהילה ב.

מר כהן הנכבד,

זה עתה הצליחה המתווכת ירדנה שנק ממשרדכם להביא לידי גמר את עסקת המכר של דירתנו ברמת בית הכרם, ואני מבקש לנצל הזדמנות זו כדי להודות לה, ולהביע את הערכתנו על המאמצים שהקדישה, ועל ה”יצירתיות” והתבונה בה פעלה, שבעזרתם הצליחה להביא עסקה זו לידי גמר.

הדירה הנמכרת הייתה קשה למכירה בשל היותה דירה “ייחודית”: 8 חדרים, כאשר 4 מהם בעליית גג, כל כן לא היה רלוונטי מחיר של 8 חדרים, אבל גם לא מחיר של 4 חדרים.

ירדנה חזרה ובאה מספר רב של פעמים, עם קונים שונים, עד שנמצא הקונה המתאים, אלא שאז התברר שחסר לו סכום מסוים להשלמת העסקה. אז הגתה ירדנה רעיון “יצירתי”: המסירה בפועל תיעשה רק לאחר תקופה מסוימת, בינתיים נקבל שכר דירה משוכר שהיא הבטיחה לאתר, וכך הושלמה העסקה.

עתה, בסיומה של העסקה אנו מבקשים להודות לירדנה על מאמציה, ולהביע את הערכתנו לתבונה, לסבלנות, וליצירתיות בהן פעלה, ובהן הביאה עסקה זו לידי גמר.

 

 

הדסה וישראל ר.

שלום רב,

הנדון: הבעת תודה והערכה לשי מזרחי

ראשית אקדים ואומר, שלעתים רחוקות אנו טורחים לכתוב מכתבי תודה על שירות שקיבלנו, (טוב ככל שיהיה), אך הפעם אנו חשים חובה נעימה לחרוג ממנהגנו זה.

אנו מבקשים לציין ולהעלות על נס את עבודתו של שי מזרחי כמתווך שליווה אותנו לכל אורך התהליך המורכב של רכישת דירה מתחילתו ועד השלמתו.

החל מן המפגש הראשון, שי הפגין מקצועיות רבה, סבלנות אין קץ ומעל לכל יושר ונעם הליכות.

מעבר לעובדה ששי היה נגיש וזמין תמיד ולא חסך שום מאמץ לסייע לנו במהלך החיפוש אחר נכס המתאים לצרכינו, שי הקרין ידידות ויחס אישי שלא פגם בגישתו העניינית והמקצועית.

על כך אנו מערכים ומודים לו מאוד.

אין ספק שנמליץ בחום, לאחרים לעבוד עם שי.

בברכה,

דוד ובתיה ג.

אורן בוקר טוב,

ברצוני לשתף אותך בהערכתנו הגדולה לעבודתה של ירדנה מולנו.

יותר משלוש וחצי שנים חיפשנו דירה, עברנו מסלול של כמה וכמה אולי עשרות מתווכים.

מתוך מסע זה בולטות עוד יותר התכונות הטובות של ירדנה אתה עמדנו בקשר. מעריכים מאוד את יכולת האימון שנוצרת בינה לבין הלקוח, קשובה לצרכים שלנו, ומנסה להיענות כמה שניתן ללא הפרחת הבטחות שווא. אחראית, מסורה, מובילה בעדינות, כאשר יש צורך, קשובה לקצב ולדינמיקה, זמינה וחוזרה אלינו בכל עת.

להערכתי, יש לך נציגה שמייצגת את המשרד בכבוד, כמקום מקצועי ואמין.

אשמח להמליץ בעתיד, והמלצתי כבר על עבודתה של ירדנה.

 

ש.נ.רייף

לכבוד

מר שי מזרחי

משרד תיווך סנצ’ורי 21

מכתב תודה, הערכה והמלצה

פגשנו את שי לפני כחודשיים כאשר החלטנו למכור שתי דירות שהיו ברשותנו. המשימה נראתה לנו בלתי אפשרית. אי אפשר למכור נכסים כל כך יקרים שנוגעים ברגשות והכל תוך תקופה קצרה.

פרסמנו את הנכסים באתר אינטרנט, ולא חלפו שעות אחדות וקול נחמד ומלא בטחון היה בטלפון. “שלום, שמי שי מזרחי מחברת סנצ’ורי 21 ואהיה מעוניין לטפל במכירת הנכסים שלכם.”

האמת, קצת חששנו, קצת דאגנו ולא ידענו איך להתנהל מולך.

הדירה הראשונה נמכרה באמצעותך, שי תוך שלושה ימים. הגיע לקוח שלא היה ברור עד כמה הוא רציני. אמרתי לשי זה לא נראה מעשי, אך שי אמר לי אחרי כמה שעות “זה רציני, הם רוצים את הדירה.” וכאמור אחרי שלושה ימים הדירה נמכרה לשביעות רצוני.

גם הדירה השנייה נמכרה במהירות יחסית ובמחיר הוגן.

ההתנהלות של שי מולנו ומול הרוכשים הייתה מיוחדת במינה. אף פעם לא הרגשנו לחץ ודרבון לחתימה על העסקה. הכל התנהל ברוגע ובסבלנות ובהמון מקצועיות.

שי, אתה איש גדול ומביא כבוד למקצוע תיווך.

מאחלים לך הצלחה רבה ומבטיחים לך המלצה לכל מי שהתעניין.

בתודה ובברכה,

רות ומאיר