המלצות

לכבוד אורן כהן, מנהל סנצ'ורי 21 ירושלים,

הנידון: הבעת תודה על פעילותה של המתווכת ירדנה שנק

ברצוננו להביע באמצעותך את תודתנו על פעילותה המקצועית של המתווכת ירדנה שנק שטיפלה בכל נושא רכישת הדירה ברחוב בית הכרם 10 בירושלים.

באמצעות הגישה השירותית והאמפטית שגילתה ירדנה, בכל התקופה בה היא ליוותה אותנו ברכישת הדירה הנ"ל, הרגשנו שאנו בידיים טובות ומקצועיות והאינטרס שלנו כקונים מיוצג על ידה בצורה מיטבית כאילו היא בעצמה רוכשת את הדירה עבורה או אחד מקרוביה.

ירדנה לא אמרה נואש גם ברגעי משבר שהתעוררו מול המוכרים ותמיד גילתה יצירתיות ובעזרת החיוך שלה ומאור פניה הצליחה לטעת בנו תחושה שהכל יהיה בסדר בסופו של דבר, מה שאכן באמת קרה.

לדעתנו הסוכנות שלכם התברכה בעובדת מקצועית, מוכשרת וחרוצה, כזו שכל ארגון עסקי היה מתברך בה ברצון ובשמחה.

מי יתן וכן ירבו כמותה בעוד עסקים ונותני שירות בארצנו.

נא העבר אליה את רגשי תודתנו באופן אישי.

בברכה ותודה,

 

 

מינה ויורם ש.

לכבוד מר אורן כהן,

הגב' ירדנה שנק (להלן – ירדנה), שימשה כמתווכת בשתי עסקאות שביצענו בחודשים האחרונים, הן מכירת דירתנו שברחוב שמעוני בירושלים והן רכישת דירה חדה חלופית ברחוב גלבר בירושלים.

לכל אורך הדרך, ירדנה גילתה מקצועיות רבה, נחישות ואמביציה לצד נועם הליכות ודרך ארץ. ירדנה הייתה זמינה לכל שאלה (לעתים אף בשעות לא קונבנציונליות) ותמיד נתנה מענה ענייני, מהיר ואיכותי. הרושם שקיבלנו הוא שירדנה בקיאה מאוד בשוק הנדל"ן המקומי ועצותיה הועילו לנו מאוד.

אנו סבורים כי מתווך משמ לעתים מזומנות כמייצג הבעלים/הקונים ותחושתנו היא שאכן ירדנה מייצגת את לקוחותיה בנאמנות ובמסירות.

בכבוד רב,

 

ליאור א. וערן א.

לכבוד דן כהן ממשרד תיווך סנצ'ורי 21 ירושלים,

ברצוננו להודות מעומק הלב על העסקה הטובה והזריזה והמוצלחת, על השרות המעולה ומעל הכל מקצועיות ברמה גבוהה ביותר ביחד עם אמינות ושרות. מעל הכל, הבנה וקליעה למהלכים הנכונים בזמן הנכון. התפעלנו מאוד מהמקצועיות, המהירות והמסירות בחכמה ובתבונה. ראשית כל למצוא את האדם הנכון למקום הנכון, לנהל אחר כך את העסקה והמשא ומתן בחכמה ובתבונה לטובת כל הצדדים באופן הטוב והמעולה ביותר שיכול להיות כל מנת שכל הצדדים יהיו מרוצים ושהעסקה תיסגר בצורה המוצלחת והטובה ביותר.

ברכותינו לעוד הרבה עסקאות טובות ומוצלחות לקונה, למוכר ולכם.

במהירות, בזריזות, בקלות ובשפע.

מוקירים ומעריכים,

 

משפחת ח.

מיכאל היקר,

ברצוננו להודות לך על האווירה המקצועית והנעימה במסגרתה אתה והמשרד שלך ניהלתם את תהליך המשא ומתן לבית ברחוב טורא בשכונת ימין משה.

במהלך התקופה בו ביקרת בנכס לראשונה ועד לשלב הסגירה חווינו עליות וירידות, גישתך תמיד הייתה חיובית, השבת לשאלותינו והצגת בפנינו את כל המסמכים שנדרשו להתקדם, ברוך השם, לשם חתימת העסקה.

ברכה והצלחה בעתיד,

 

זאב ושושי ר.

אורן היקר,

בהמשך לשיחתנו היום, רצינו לומר לך תודה על כך שחיברת אותנו עם ירדנה.

אישה מדהימה, מקצועית, אדיבה שגם יודעת איך לדחוף כשצריך וכמו שאומרים, "מבינה עניין". ידענו מה אנחנו מחפשים, ולא ממש ידענו…וירדנה לא חסכה מאמצים להראות לנו מקומות מגוונים שעשויים לעניין אותנו וגם לעמוד בתקציב מסוים.

אז לך, לירדנה ולכל המשרד, נשאר לנו לאחל לכם להמשיך לחבר אנשים לבתים – ירדנה הדגימה כיצד זה נעשה מתוך שליחות.

סאלי ורונן ר.

למיכאל שטינמץ היקר ולסוכנות סנצ'ורי 21 ירושלים,

אני כותבת לכם כדי להודות למיכאל שטינמץ על השירות המקצועי המצוין שנתן לי.

הוא הצליח למכור עבורי בבלעדיות נכס שעמד למכירה במשך שלוש שנים. תוך זמן קצר, פחות משלושה חודשים, הוא השיג קונים ולמרות המכשולים, הביא את העסקה לסיומה הטוב, במחיר מוגן ובאווירה טובה.

בתודה ובברכה,

אריאל ר., ימין משה

במשך שנים עבדנו עם מתווכים שונים במטרה למצוא את הנכס הנכון עבורנו בירושלים. לבסוף פנינו לאורן כהן ומיכאל שטינמץ ממשרד סנצ'ורי 21 ירושלים. בניגוד למתווכים האחרים, הם הקשיבו לרצונות ולדרישות שלנו ובהתאם לכך הראו לנו דירות, כך שהצלחנו למצוא נכס שאהבנו מהר מאוד. העובדה שהיה ברשותם מלאי דירות מגוון עזרה מאוד בתהליך. בנוסף, הם סייעו מאוד בתהליך המשא ומתן ווידאו שהל מתנהל בצורה חיובית וטובה. אנו ממליצים עליהם בלב שלם, אתם לא תתאכזבו!

יעקב ג., ניו יורק

רכשנו לאחרונה דירה יפהפייה בירושלים, נעזרנו בשירותיו של יועץ הנדל"ן מיכאל שטינמץ. הוא היה דייקן, יעיל ונעים הליכות וכן התאים את עצמו אלינו.

בזכות המקצועיות שהוא הפגין, תהליך המשא ומתן התנהל בצורה ידידותית והניב תוצאות מצוינות.

רות ומורי מ.

שלום תומר,

רציתי לומר תודה על שקיבלת את ההפניה של רג'ינה ר. ועל המסירות וההתמדה עם הלקוחה – בתקווה שתתבצע עסקה מהעניין! בנוסף, אנו מקווים שנמשיך לעבוד ביחד, ושנזכה לעוד הרבה הפניות עתידיות!

כל טוב,

לוריין ל., ניו יורק

מיכאל ואורן היקרים,

ברצוננו להודות לכם על העזרה במציאת בית חדש בירושלים עבורנו. בעזרתכם מצאנו את הנכס המושלם לצרכים שלנו וגם לכיס שלנו. החריצות והמעוף שלכם אפשרו לעסקה הזו להתממש. לא היינו מגיעים לכאן ללא המקצועיות שהפגנתם!

אנחנו בציפייה ליהנות מהבית החדש שלנו!

בברכה,

 

גיל ומולי ה.

שי שלום וברכה,

אנחנו מרגישים שעשינו את העסקה הנכונה עבורנו ועבור ילדנו. הלך מהר וטוב עם העזרה מלמעלה ובעזרתך הסובלנית והנעימה.

תודה לך ולצוות!

נזכור אותך לטוב תמיד.

מאיר ואריקה ה.

שי היקר,

חודשים עברו מאז החיפוש אחר דירה ולבסוף הזדמן לי לומר לך תודה על כך שעזרת לי למצוא (מה שולך להיות!) הנכס המושלם.

כעולה חדשה, שמעתי הרבה סיפורים לא מחמיאים אודות מתווכים בישראל והרגשתי פגיעה בכל הנוגע לתהליך רכישת הבית הראשון שלי בישראל. הופתעתי לטובה כמה נעים היה לעבוד אתך. ייצגת את האיזון המושלם בין בנאדם מקצועי וחברותי, ובטחתי בדעתך במידה רבה כאשר הגעתי לשלב קבלת ההחלטות.

בנוסף, כאישה עם מוגבלות, הייתי זקוקה לדיור שיתאים לצריכים שלי לטווח הרחוק. למרות העובדה שירושלים בנויה כולה מדרגות מדרגות, הצלחת למצוא מספר נכסים מעניינים שהתאימו לצרכיי וכמובן שלא הראית לי נכסים שלא התאימו לי. הפגנת הבנה וסבלנות בגישה שלך, דבר שהערכתי מאוד.

הרוגע שלך והנעימות שלך יחד עם הכרתך את שוק הנדל"ן בירושלים אפשרו לחוויה מרגשת ומלחיצה כאחד להיות נעימה ביותר. אני מודה לך מאוד ומאחלת לך כל טוב.

באם אזדקק לשירותי תיווך גם בעתיד וודאי שאתקשר אליך!

רב תודות,

 

ג'ורדן ה.

שלום שי,

עם חתימת ההסכם למכירת דירתנו בשכונת ארנונה אני מבקש להביע את הערכתי על הטיפול שלך בעסקה.

מאז שהבאת את הלקוחות ועד לחתימת ההסכם ליווית אותנו בכל הצעדים שהתבקשו וגילית מיומנות, מקצועיות ואדיבות רבה.

שמחנו להכירך ולקבל ממך שרות טוב מאוד.

בהצלחה בהמשך דרכך.

בברכה,

יואל מ.

למנהל משרד סנצ'ורי 21 שלום רב,

ברצוני לציין לשבח את דן כהן, שהפגין יכולת מרשימה בנועם הליכותיו, לפשר בין שני צדדים שרצו למכור/לקנות דירה ברחביה.

שני הצדדים היו מלווים ע"י עורכי דין, שכל אחד מהם עשה מאמץ עליון להגן על מרשו. הדברים הגיעו לידי ריב ברמה האישית ולולא התערבותו של דן המו"מ היה מתפוצץ על שטויות.

דן ידע לפנות אל האדם הנכון, בזמן הנכון, ובמקום הנכון ובצורה המתאימה לכל אחד מ"השחקנים" וכך הצליח לפייס את שני הצדדים, ולהגיע להשלמת המשימה וההסכם נחתם.

מעבר להצלחתו להשלים את העסקה ברצוני להדגיש שהיה מאוד נעים לעבוד עם דן, בצורה יעילה ברוח טובה, אך גם באסרטיביות המתבקשת במצבים כאלה. עם זאת דן נמנע מלגלוש לאגרסיביות, למרות שמקרה זה, הדבר לא היה קל כלל ועיקר.

בהחלט מגיע לדן ציון לשבח על התנהלותו בעסקה זו.

 

יואב ה.

לכבוד: מוכר או קונה פוטנציאלי,

"על ירדנה שנק – מתווכת מחוננת ומקצועית"

לפני כחצי שנה חיפשתי דירה עבור בני. חודשים ארוכים חוויתי מפגשים עם מתווכים שונים וללא הצלחה.

עד המפגש עם ירדנה.

במהירות של פסיכולוג מיומן "קלטה" את אופי הדירה שתתאים לבן והציגה לנו רק דירות שיכלו לקלוע לטעמו לכיסו. הדירה השלישית כבר קלעה לטעמו [גם לטעמי] ובאווירה רגועה וחברית נוצר קשר עם בעלי הדירה. בשלב בו התערבו עורכי הדין עד סיום העסקה בפני קריסה על רקע קושי זה או אחר. ירדנה התערבה ביוזמתה, וכמובן, בברכתנו, ופתרה את הבעיה שנוצרה.

סוף סיפור, בני וחברתו מתגוררים בדירה לשביעות רצונם המלאה.

אנו הכרנו דמות מלאה אינטליגנציה רגשית, יכולות מקצועיות גבוהות והרבה אמינות ואכפתיות.

משוכנעת שכישוריה יוסיפו ויסייעו להרה אנשים המבקשים למכור את ביתם או לקנות בית.

בהערכה רבה מאוד,

 

שלומית כ.

שלום שי,

תודה רבה על העזרה במציאת הדירה שלנו.

ליווית אותנו בכל השלבים, היית איתנו בקשר רצוף לכל אורך הדרך, השקעת והתקשרת להתעניין "בלי להלחיץ…", קידמת עניינים בצורה עניינית וטובה.

שיהיה לך בהצלחה בהמשך,

 

ישראל ותהילה ב.

מר כהן הנכבד,

זה עתה הצליחה המתווכת ירדנה שנק ממשרדכם להביא לידי גמר את עסקת המכר של דירתנו ברמת בית הכרם, ואני מבקש לנצל הזדמנות זו כדי להודות לה, ולהביע את הערכתנו על המאמצים שהקדישה, ועל ה"יצירתיות" והתבונה בה פעלה, שבעזרתם הצליחה להביא עסקה זו לידי גמר.

הדירה הנמכרת הייתה קשה למכירה בשל היותה דירה "ייחודית": 8 חדרים, כאשר 4 מהם בעליית גג, כל כן לא היה רלוונטי מחיר של 8 חדרים, אבל גם לא מחיר של 4 חדרים.

ירדנה חזרה ובאה מספר רב של פעמים, עם קונים שונים, עד שנמצא הקונה המתאים, אלא שאז התברר שחסר לו סכום מסוים להשלמת העסקה. אז הגתה ירדנה רעיון "יצירתי": המסירה בפועל תיעשה רק לאחר תקופה מסוימת, בינתיים נקבל שכר דירה משוכר שהיא הבטיחה לאתר, וכך הושלמה העסקה.

עתה, בסיומה של העסקה אנו מבקשים להודות לירדנה על מאמציה, ולהביע את הערכתנו לתבונה, לסבלנות, וליצירתיות בהן פעלה, ובהן הביאה עסקה זו לידי גמר.

 

 

הדסה וישראל ר.
זה עתה סיימנו את רכישתה של דירה בירושלים בתיווכו של משרדכם ברחביה.
המתווך אשר טיפל בנו ממש מהתחלה עד הסוף היה מיכאל שטיינמץ. ברצוננו להביע הערכה עצומה למיכאל, טיפולו המסור והמקצועי, יחסו האנושי והאדיב, והעובדה כי היה זמין עבורנו בכל זמן, ולכל שאלה וגחמה, ותמיד בחיוך, נחמדות ואדיבות.
מיכאל הנו יוצא דופן בנוף המתווכים באזורנו, במקצועיותו, אישיותו, יושרו ומסירותו. תקוותנו שסגולות אלו לא ייעלמו מעיניכם ושתדעו לקדמו ולטפח אותו.
בברכה ובהערכה,
ערן מ.

לכבוד הנהלת סנצ'ורי 21 ירושלים,

ברצוני להודיע לכם שאני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי מהסוכן דן כהן.

דן עזר לי ברכישת דירה בשכונת רחביה בירושלים. לאחר שפניתי אליו, דן הכין רשימת דירות פוטנציאליות לבדיקה שלי. אחרי הסיור הראשון שלנו בנכסים הוא שוחח איתי על כל אחת מהדירות, מבחינת המענה שהיא נותנת לדרישות שלי. לאחר מכן דן ארגן כמה סיורים נוספים, תמיד בזמן שהיה נוח לי. כאשר בחרתי את הדירה שרציתי לרכוש, הוא ניהל משא ומתן בתבונה ובמהירות.

אני מאוד מרוצה מכישוריו המקצועיים, כמו גם מהתנהגותו המכובדת והרגועה כלפינו. אני ללא ספק אמליץ עליו בפני חברים שלי במקרה ויתעניינו ברכישת נדל"ן בירושלים.

בכבוד רב,

תמרה ב.

שלום רב,

הנדון: הבעת תודה והערכה לשי מזרחי

ראשית אקדים ואומר, שלעתים רחוקות אנו טורחים לכתוב מכתבי תודה על שירות שקיבלנו, (טוב ככל שיהיה), אך הפעם אנו חשים חובה נעימה לחרוג ממנהגנו זה.

אנו מבקשים לציין ולהעלות על נס את עבודתו של שי מזרחי כמתווך שליווה אותנו לכל אורך התהליך המורכב של רכישת דירה מתחילתו ועד השלמתו.

החל מן המפגש הראשון, שי הפגין מקצועיות רבה, סבלנות אין קץ ומעל לכל יושר ונעם הליכות.

מעבר לעובדה ששי היה נגיש וזמין תמיד ולא חסך שום מאמץ לסייע לנו במהלך החיפוש אחר נכס המתאים לצרכינו, שי הקרין ידידות ויחס אישי שלא פגם בגישתו העניינית והמקצועית.

על כך אנו מערכים ומודים לו מאוד.

אין ספק שנמליץ בחום, לאחרים לעבוד עם שי.

בברכה,

דוד ובתיה ג.

לדן היקר,

רציתי לומר תודה גדולה על הליווי בתהליך רכישת הדירה!

עוד בשלב החיפושים פעלת למציאת דירה שתתאים בדיוק לצרכים ולתקציב וגם שמצאנו נכס מתאים המשכת לעזור בכל שנדרש, תוך הפגנת מקצועיות, זמינות מירבית והרבה רצון טוב לעזור ולסייע.

התחושה הייתה שמקבלים כאן הרבה מעבר לשירותי תיווך- לאורך כל הדרך ידעת לתת תחושה טובה ולגלות אכפתיות והתחשבות, להתעניין ולקדם את הדברים. הרגשתי שיש על מי לסמוך!

שמחה שבחרתי נכון ואין לי ספק שגם בבחירת הדירה הבאה אדע לפנות אלייך ולקבל שירות מצוין!

תודה על הכל,

לירון

תודה לדן מקרב לב לירון כ.

אורן בוקר טוב,

ברצוני לשתף אותך בהערכתנו הגדולה לעבודתה של ירדנה מולנו.

יותר משלוש וחצי שנים חיפשנו דירה , עברנו מסלול של כמה וכמה אולי עשרות מתווכים.

מתוך מסע זה בולטים עוד יותר התכונות הטובות של ירדנה אתה עמדנו בקשר. מעריכים מאוד את יכולת האימון שנוצרת בינה לבין הלקוח,  קשובה לצרכים שלנו, ומנסה להיענות כמה שניתן ללא הפרחת הבטחות שווא .  אחראית , מסורה , מובילה בעדינות,   כאשר יש צורך,קשובה לקצב ולדינמיקה , זמינה וחוזרה אלינו בכל עת.

להערכתי, יש לך נציגה שמייצגת את המשרד בכבוד, כמקום מקצועי ואמין.

 

אשמח להמליץ  בעתיד, והמלצתי כבר על עבודתה של ירדנה.

ש.נ.רייף

ש.נ.רייף